Letní hodonínská tlapka, 26. 6. 2010

01.07.2010 08:13
Protože mi Bárník poslední dobou na závodech dokazuje, že je "co k čemu", neváhala jsem nás přihlásit na II. ročník MR CHP v agility.
Na mistrovský titul jsme sice nedosáhli, ale i tak mě naše výkony hodně těší! ;o)
Do Hodonína jsme se vydali po probdělé noci (nevím, proč mi vždy před závody vyjde nějaký koncert :oD ). Vyráželi jsme za koroupění, cesta byla sice dlouhá, ale ubíhala bez problémů. Na Moravu jsme dojeli včas, obkroužili Hodonín a po zaprezentování jsme postavili náš Hrad. :oD Musím říct, že závody bez zázemí si už neumím představit.... :o)
K samotnému běhání -  abych si prý moc nemyslela, při úvodním agility byl pesan antolik "naspeedovaný", že mi oběhl start a opět provedl "hladké zadržení". :o( Škoda, myslím, že do mistrovských pozic jsme měli šanci zasáhnout... Na druhou stranu, po úvodním DISku jsem se přestala tak nějak nervovat a byla jsem více v pohodě. A možná o to Bárnymu šlo. :o))
S prázdnou jsme ale neodjeli! Ve zkoušece jsme zaběhli čistě a vyneslo nás to na 3. místo! ;o) Vyhlašování a ceny jsme si s Bárňouškem náležitě užili, ono se to totiž moc často neděje...:oD
 
Jumping byl dle mého hodně slušně zaběhnutý, bohužel, až ke slalomu, kde se Bárny zasekl a začal hledat páníka. :o( No, jenže, bez páníčka se zatím na závody neodvezeme....:oP
 

   

Mistryněmi se staly Efka s Ajšou, moc gratulujeme a těšíme se na příští ročník, kam určitě přijedeme zabojovat. ;o)
Video zde: